» » Мелохолік 1 сезон
Мелохолік 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Корея Південна
Час:
60 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Сон Хен-кк
В ролях:
Чон Юн-хо , Кюнг З-чжин , Сольбин , Сон Ю-джі , До Мін-щі , Хан Джэ-сік , Чхве Де-чхоль , Юн З-хі , Кім Мін-гю , Чхон Ха-ин
Формат:
mp4, 3gp

Мелохолік 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Мелохолік 1 сезон українською мовою

Мабуть, добре мати якісь надприродні здібності, які полегшують життя і роблять існування людини, якщо не особливим, то, як мінімум, більш захоплюючим, однак буває і навпаки. Головний герой серіалу, якого звуть Ю Ин-хо наділений дивовижним умінням: він читає думки людей – в прямому сенсі цього слова! Варто хлопцеві тільки доторкнутися до людини, як тут же весь набір думок у розпорядженні нашого героя. Звичайно, це може здаватися і обтяжливим, і неетичним, але головне – цей дар серйозно ускладнює життя хлопчика.

Якось юнак познайомився з чарівною дівчиною по імені Хан Е-ри. Вона йому дуже сподобалась, і особливо його здивувало те, що на відміну від інших, її думки та слова не розходяться. Дівчина насправді не бреше і не лицемірить. Здавалося б, це настільки чудово, що більшого і бажати не треба, але у красуні є таємниця, що ускладнює всі. Справа в тому, що всередині дамочки оселилися і живуть відразу дві різні особистості. Як же бути нашому герою тепер?

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Мелохолік 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*