» » Місто, в якому мене немає 1 сезон
Місто, в якому мене немає 1 сезон
1 сезон 12 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Японія
Час:
30 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Тен Сімояма
В ролях:
Юкі Фурукава, Томоко Куротані, Рео Утікава, Ріріа Ніімура, Сігеюкі Тоцугі, Дзе Каїри, Рінка Какіхара, Міо Юкі, Хідекадзу Масима, Норико Егуті і
Формат:
mp4, 3gp

Місто, в якому мене немає 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Місто, в якому мене немає 1 сезон українською мовою

Двадцятидев'ятирічний Фудзинума Сатору – боязкий початківець мангака, який не може передати глибину почуттів у власних творах, з-за чого вони виходять поверхневими, і досвідчені редактори, боячись, що дані роботи не зможуть залучити читачів, просто не бажають мати справу з молодим автором. Щоб заробити на життя, хлопець змушений підробляти развозчиком піци, сподіваючись, що в майбутньому його твори стануть популярними.

До того ж Фудзинума має одну неймовірну здатність, яка виділяє його на тлі інших, не даючи спокійно жити. Іноді, коли поруч з ним відбувається щось погане, наш герой немов потрапляє під тимчасову петлю – короткий відрізок часу, зазвичай не більше п'яти хвилин, куди він постійно повертається, поки небезпека не буде відвернена. Іноді під час вирішення подібних завдань, хлопцеві доводиться жертвувати своїм здоров'ям, із-за чого він частенько опиняється на лікарняному ліжку. Як би там не було, але до подібних ситуацій Сатору вже давно звик і навчився в найкоротші терміни знаходити правильне рішення.

Так продовжується до тих пір, поки в житті нашого героя не відбувається непоправне, в результаті чого він несподівано переноситься на вісімнадцять років тому.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Місто, в якому мене немає 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*