» » Король готелів 1 сезон
Король готелів 1 сезон
1 сезон
Рік:
Час:
65 хв. / 01:05
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кім Де-джин
В ролях:
Ім Сир-он, Чи Іль-джу, Лі Дон-ук, Кім Хе-сук, Кім Гю-Сон, Лі Док-хва, Лі Да-хе, Лі До Ен, Пак Чхоль-хв, Ван Джі-хе

Король готелів 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Король готелів 1 сезон українською мовою

Хто він, загадковий король готелю, геніальний менеджер Ча Чже Ван? Як пробився на саму вершину жебрак хлопчик, сирота, живе на вулиці? І чому так безмежно ненавидить А Мо Нє, спадкоємицю семизіркового готелю, дівчину, яку обожнюють все навколо? Заховані в минулому таємниці, які об'єднують героїв, в плутанині пристрастей і зради так легко втратити світлу ниточку закоханості. Чи вийде у них бути разом не дивлячись ні на що?

Історія ненависті і любові, повна інтриг і таємниць розповідається в серіалі «Король готелів». Після смерті батька А Мо Чи не виявляється неготовою жити в реальному світі, де ніхто не піклується про неї. Тепличний квітка без захисту і опори готовий зламатися, вона закохується в холодного і неприступного менеджера, але чи зможе дівчина прийняти коханого разом з усіма його таємницями? Зовні холодний і байдужий «монстр готелів» звик приховувати свої почуття, але ніжна і тендітна дівчина знайшла шлях до його серця. Повільно ненависть перетворюється в любов, Ча Чже Ван прив'язується до тієї, яку любити йому ніяк не можна. Чому ж їх любов заборонена, які секрети перешкоджають їхньому щастю?

Готель знаходиться на межі розорення, немає в ньому миру і спокою, тільки об'єднавши зусилля, молоді люди зможуть протистояти навалилися негараздам. Відкривши всі таємниці минулого можна перемогти ненависть, тільки прийнявши свої почуття, зможуть герої почати нове життя.

Дивитися онлайн серіал Король готелів 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*