» » Король готелів 1 сезон
Король готелів 1 сезон
1 сезон
Рік:
2014 рік
Час:
65 хв. / 01:05
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кім Де-джин
В ролях:
Ім Сир-он, Чи Іль-джу, Лі Дон-ук, Кім Хе-сук, Кім Гю-Сон, Лі Док-хва, Лі Да-хе, Лі До Ен, Пак Чхоль-хв, Ван Джі-хе
Формат:
mp4, 3gp

Король готелів 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Король готелів 1 сезон українською мовою

Хто він, загадковий король готелю, геніальний менеджер Ча Чже Ван? Як пробився на саму вершину жебрак хлопчик, сирота, живе на вулиці? І чому так безмежно ненавидить А Мо Нє, спадкоємицю семизіркового готелю, дівчину, яку обожнюють все навколо? Заховані в минулому таємниці, які об'єднують героїв, в плутанині пристрастей і зради так легко втратити світлу ниточку закоханості. Чи вийде у них бути разом не дивлячись ні на що?

Історія ненависті і любові, повна інтриг і таємниць розповідається в серіалі «Король готелів». Після смерті батька А Мо Чи не виявляється неготовою жити в реальному світі, де ніхто не піклується про неї. Тепличний квітка без захисту і опори готовий зламатися, вона закохується в холодного і неприступного менеджера, але чи зможе дівчина прийняти коханого разом з усіма його таємницями? Зовні холодний і байдужий «монстр готелів» звик приховувати свої почуття, але ніжна і тендітна дівчина знайшла шлях до його серця. Повільно ненависть перетворюється в любов, Ча Чже Ван прив'язується до тієї, яку любити йому ніяк не можна. Чому ж їх любов заборонена, які секрети перешкоджають їхньому щастю?

Готель знаходиться на межі розорення, немає в ньому миру і спокою, тільки об'єднавши зусилля, молоді люди зможуть протистояти навалилися негараздам. Відкривши всі таємниці минулого можна перемогти ненависть, тільки прийнявши свої почуття, зможуть герої почати нове життя.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Король готелів 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*