» » Місіс Коп 2 сезон
Місіс Коп 2 сезон
2 сезон
Рік:
2016 рік
Час:
~00:50
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ю Ін-щік, Ан Гіль-хо
В ролях:
Кім Мін Чон, Сон Дам-бі, Лі Да-хи, Їм Сир-он, Кім Хі-е, Кім Бом, Лі Гі-ен, Кім Гап-су, Кім Сон-Рен
Формат:
mp4, 3gp

Місіс Коп 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Місіс Коп 2 сезон українською мовою

Рідко коли оточуючі адекватно реагують, якщо дізнаються, що їх справою буде займатися поліцейський жіночої статі. Дехто прагне замінити детектива, інші відпускають каверзні жарти за спиною, треті і зовсім відвертаються співпрацювати з поліцією. Тяжко долати подібні забобони, проте коли потерпілі бачать, що перед ними професіоналка розслідувань, трохи заспокоюються.

Крім недбайливих постраждалих, героїні доводиться щодня боротися з співробітниками-чоловіками. Вони всі знущаються над нею за очі, тому що не можуть навіть допустити думки, що така тендітна на вигляд молода леді здатна витримати всі жахи відділу дізнання в особливо важким правопорушень. Не всякий з представників сильної статі може дивитися на жертви, понівечені з особливим бузувірством, що вже думати про дамочки.

А й справді, їй щодня доводиться боротися з бісами з плоті і крові - найнебезпечнішими злочинцями, які калічать жертв заради насолоди. Крім іншого вона повинна справлятися з піклуванням молодшої сестри і власної доньки, яка так рідко бачить матір, що, здається, готова забути про її існування. Занадто багато проблем оточують молоду леді. Але її ранок зав'язується з незначною перемоги над своїм «Я», а триває днем ​​великих перемог.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Місіс Коп 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*