» » Монарх / Правитель: Господар маски 1 сезон
Монарх / Правитель: Господар маски 1 сезон
1 сезон 24 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Корея Південна
Час:
60 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Але До-чхоль
В ролях:
Ю Син Хо , Кім З Хен , Кім Мен Су , Юн З-хі , Хо Чжун Хо , Чин Гі-джу , Пак Чхоль Хв , Чхве Джі-на , Пе Ю-рам , Хен Щин-су
Формат:
mp4, 3gp

Монарх / Правитель: Господар маски 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Монарх / Правитель: Господар маски 1 сезон українською мовою

В період розквіту династії Чосон в Кореї правила могутня організація Кен Су Хвен. Нинішній монарх прийшов до влади завдяки організації. Під час обряду посвячення наслідний принц обіцяв перед обличчям смерті дотримуватися статут Кен Су Хвен і вогнем і мечем боронити її, лише б сидіти на троні.

Через 10 років віщуни приносять послання імператору. В цей час одна з наложниць народжує, всі в очікуванні, адже в імператорській родині немає спадкоємця. В листі написано, якщо наслідний принц стане правителем в юному віці, все буде добре, але велика небезпека його смерті в дитинстві. Поява на світ у Годину свині – поганий знак, в Годину дракона – імперія буде міцніти. Повитухи благають породіллю потерпіти, але син не став чекати, і народився за 8 хвилин до настання сприятливого години.

В знак подяки за сина імператор нарікає мати дитини Єп бін і призначає її дружиною 1-го рангу. Познайомитися з спадкоємцем прийшла і бездітна імператриця. Перед обрядом наречення монарху нагадали про його обіцянку і зажадали контроль за всіма джерелами води, обурений правитель відмовляє прохачам, люди не зможуть виживати без води.

Батько пише кров'ю тигра на плечі немовляти ім'я Сан – надія для народу. Малюк заходиться у плачі, лікар констатує – дитина отруєний, щоб його врятувати потрібно протиотруту.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Монарх / Правитель: Господар маски 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*