Відплата 2013
HDRip
Рік:
2013 рік
Країна:
Австралія, Великобританія
Час:
116 хв. / 01:56
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джонатан Теплицький
В ролях:
Том Хоббс, Сем Рід, Танрох Ішида, Колін Ферт, Ніколь Кідман, акос Армонт, Хіроюкі Санада, Стеллан Скарсгард, Бен Елдрідж, Джеремі Ірвін
Формат:
mp4, 3gp

Відплата 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Відплата 2013 українською мовою

В роки II Світової війни офіцер Ерік Ломакс, служив у британській армії, воював з японцями і потрапив в полон. Там Ерік опинився в концентраційному таборі, де його примушували до роботи на Тайсько-Бірманської залізниці і піддавали тортурам, які почалися після вдалої спроби Ломакса зібрати радіо. Перебування в японському концтаборі залишило в пам'яті Еріка глибокий слід, який не могло стерти навіть повернення додому і мирне життя. Він і його товариші, щодня принижувати охороною, змушені були терпіти знущання, щоб вижити, проте навіть після закінчення кошмару спокою вони не дочекалися.

Минуло вже багато років, а Ерік ніяк не може забути болісні спогади і прокидається серед ночі, а його дружина Патті ніяк не може йому допомогти. Єдиним способом раз і назавжди забути про пережиті в молодості жахи була, на думку Ломакса, зустріч з одним з мучителів - офіцером Такаші Нагасе, місце розташування якого він дізнався за допомогою свого кращого друга.

Фільми 2013 онлайн

Кіно Відплата 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Відплата 2013
Відплата 2013
Відплата 2013
Відплата 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*