Лінкольн 2012
HDRip
Рік:
2012 рік
Країна:
США, Індія
Час:
150 хв. / 02:30
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Стівен Спілберг
В ролях:
Томмі Лі Джонс, Джон Хоукс, Брюс МакГілл, Девід Стретейрн, Хел Холбрук, Джеймс Спейдер, Джекі Ерл Хейлі, Деніел Дей-Льюїс, Джозеф Гордон-Левітт, Саллі Філд
Формат:
mp4, 3gp

Лінкольн 2012 дивитися онлайн

Опис фільму Лінкольн 2012 українською мовою

«Лінкольн» (2013) - це історико-біографічний фільм про життя і діяльність 16-го президента США. Він був чудовим і переконливим оратором, прекрасним політиком, тонко відчуває, що відбувається і здатним аналізувати результат майбутніх подій. На початку своєї кар'єри, він досяг успіху в юриспруденції. Але це те, що бачили все, а був і ще один Авраам Лінкольн, той, яким бачили його близькі - вірний чоловік, що дивиться з любов'ю на дружину, часто схильну до істерії, люблячий і уважний батько. Саме його праця, важкий і непростий, стояв за XIII поправкою до американської Конституції.

Її прийняли в 1865 році, 31-го січня, разом скасувавши існування рабства в Сполучених Штатах. Домагатися цього президенту довелося довго, часто методи, якими він і вірні йому люди діють, можна назвати не дуже чесними, чи не парламентськими і навіть - недозволеними. Адже в хід йшов практично підкуп - впливовим персонам щедро обіцяли підвищення і високі чини. Природно, завжди знаходилися ті, кого цим підкупити не вдавалося. Тоді в гру вступав сам президент, який завжди був хорошим психологом, застосовуючи не тільки свою чарівність, харизму, але і ораторські прийоми. У той час це було неймовірно ризиковано, але самі його плани були настільки великі і здавалися чимось неможливим, що решта здавалося дрібним і неважливим.

Кіно Лінкольн 2012 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Лінкольн 2012
Лінкольн 2012
Лінкольн 2012
Лінкольн 2012
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*