» » 12 років рабства 2013
12 років рабства 2013
HDRip
Рік:
2013 рік
Час:
133 хв. / 02:13
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Стів Маккуїн
В ролях:
Майкл Фассбендер, Бред Пітт, Пол Джаматті, Елфрі Вудард, Сара Полсон, Бенедикт Камбербетч, Чіветель Еджіофор, Едеперо Одуйе, Пол Дано, лупить Люпіта Ніонго
Формат:
mp4, 3gp

12 років рабства 2013 дивитися онлайн

Опис фільму 12 років рабства 2013 українською мовою

Біографічна драма про життя, рабстві та повернення до свободи чорношкірого чоловіка на ім'я Соломон Нортап. У 1807 році в Нью-Йорку він був народжений вільним людиною, у його батька було невелике фермерське господарство, яке перейшло Соломону у спадок. У штаті вільному від рабства, чорношкірий хлопчик, завдяки батькам отримав гарну освіту і навчився майстерно грати на скрипці. У 21 рік Соломон одружився і зажив щасливим сімейним життям. Одного разу, він отримав цікаву пропозицію роботи, як талановитому скрипалеві в Вашингтоні йому запропонували хороший дохід. Але на зустрічі з потенційними роботодавцями, його чимось обпоїли і закували в ланцюги. Вільного освіченої людини, порядного сім'янина і християнина викрали, щоб продати в рабство.

У штаті Луїзіана діють зовсім інші закони, і людина з темною шкірою тут не має рівних прав з «білими». Він був міцним, добре фізично розвиненим людиною, а за такого раба можна було виторгувати більші гроші. Викрадачі продали Соломона власнику однієї з плантацій, який в якості робочої сили використовує рабську працю. Раби містяться в жахливих умовах, постійно піддаються покаранням і просто побиттю, хворіють і вмирають молодими, тому на плантаціях в південних штатах Америки завжди потрібно поповнення робочої сили. І хто прагне свободи людина, що має права від народження, Соломон не міг змиритися з такою долею і не залишав думки повернутися додому. Він робив численні спроби передати звісточку дружині, яка нічого не знала про долю свого чоловіка. За 12 років рабства Соломон багато разів намагався втекти, і кожного разу його повертали, били і перепродували новим рабовласникам. Але він ніколи не залишав надії повернутися додому і знову знайти таку солодку свободу.

Фільми 2013 онлайн

Кіно 12 років рабства 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

12 лет рабства

Загрузка...
12 років рабства 2013
12 років рабства 2013
12 років рабства 2013
12 років рабства 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*