Геній 2016
HDRip
Рік:
Час:
104 хв. / 01:44
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Майкл Грандадж
В ролях:
Гай Пірс, Джейн Перрі, Колін Ферт, Джуд Лоу, Ванесса Кірбі, Ніколь Кідман, Лора Лінні, Кетерін Кінгслі, Домінік Уест, Марк Арнольд

Геній 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Геній 2016 українською мовою

Заплутана історія повідає про оригінальні відносини двох творчих особистостей. Томас Вульф - письменник-драматург, не надто відомий в наших колах. Його талановиті твори не завжди зрозумілі пересічному читачеві. Почавши свій життєвий шлях з посади вчителя англійської мови в одному з університетів Нью-Йорка, чоловік плавно рухався до мрії. Він хотів, щоб його «писанина» стала популярною. Зазвичай, його щоденні труди становили п'ять тисяч і символів дрібним почерком.

Читаючи дивні рукописи, написані дрібним гачкуватим почерком, багато хто не міг повірити, що вони належать настільки великому і відомому чоловікові. Дружба і співробітництво головного героя з прославленим видавцем Марксом Перкінстом, дозволили просунути і пропіарити таких людей, як Ернест Хемінгуей і Фіцджеральд. Ці романтісти внесли величезний вклад в розвиток культури, їх впізнаванні книги по праву вважаються перлинами світової літератури.

Кіно Геній 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Геній 2016
Геній 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*