» » Втеча з Алькатрасу 1979
Втеча з Алькатрасу 1979
Рік:
1979 рік
Країна:
Час:
112 хв. / 01:52
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Дон Сігел
В ролях:
Джек Тібо, Фред Статмен, Френк РОНЦ, Брюс М. Фішер, Клінт Іствуд, Робертс Блоссом, Патрік МакГуен, Ларрі Хенкін, Пол Бенджамін, Фред Уорд
Формат:
mp4, 3gp

Втеча з Алькатрасу 1979 дивитися онлайн

Опис фільму Втеча з Алькатрасу 1979 українською мовою

«Втеча з Алькатрасу» ( «Escape from Alcatraz») - кримінальна драма у біографічному стилі від знаменитого режисера Дона Сігела. У всі часи людство плекало думка про створення ідеальної в'язниці, з ідеальною ізоляцією про товариства всіх злочинців. Така в'язниця була створена в Америці - легендарний "Алькатрас" поблизу Сан-Франциско. По суті це просто острів, на якому розташована ця в'язниця строгого режиму.

Протягом тридцяти років там не було скоєно жодного втечі. Хто тільки не відбував тут покарання: починаючи від рядового злочинця і закінчуючи самим Аль Капоне! Все б далі так і відбувалося, якби не якийсь банківський грабіжник Френк Моріс. Рецидивіст, якого переводять з іншої в'язниці. Йому в тяготу відбувати термін свого покарання, він вже неодноразово втікав з місць ув'язнення, та й затримуватися в такому злачному місці, як в'язниця "Алькатрас", надовго не має наміру. Його мета - втекти з цього місця. Незважаючи на попередження начальника в'язниці про те, що втекти неможливо, Морріс здійснює втечу. Саме ця людина перекреслив всю багаторічну і прекрасну репутацію цього місця.

Кіно Втеча з Алькатрасу 1979 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*