» » Міст шпигунів 2015
Міст шпигунів 2015
Рік:
Країна:
Час:
02:30
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Стівен Спілберг
В ролях:
Джессі Племонс, Алан Алда, Том Хенкс, Емі Райан, Ів Хьюсон, Марк Райленс, Доменік Ломбардоззі, Остін Стоуелл, Себастьян Кох, Скотт Шеперд

Міст шпигунів 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Міст шпигунів 2015 українською мовою

У 1957 році, період розпалу холодної війни між двома наддержавами, зусиллями співробітників ФБР у Нью-Йорку був затриманий радянський шпигун Рудольф Абель. Джеймс Донован - страховий юрист, ніколи раніше не займався подібними справами, отримує незаперечний наказ, захищати Рудольфа в суді, щоб відбувся справедливий судовий розгляд, та не дати СРСР використовувати дану подію в цілях своєї пропаганди. Ніхто уявити собі не міг, що Джеймс, відповідально приступивши до роботи, почне самовіддано захищати підсудного, активно збираючи докази, здатні пом'якшити вирок. Його зусилля по захисту зрадника, дії якого представляли загрозу мирному існуванню, викликають шок і ненависть в американської громадськості, але, незважаючи на це, наш герой продовжує боротися за долю арештанта.

У цей час американський пілот-розвідник, який здійснював аерофотозйомку території СРСР, потрапляє в полон радянських властей. Боячись витоку важливої інформації, та побоюючись початку військового конфлікту, керівництво ЦРУ приймає швидке рішення: щоб не привертати увагу громадськості гучними іменами політичних лідерів і дипломатів, відправити Джеймса вести таємні переговори з обміну полоненими. Отримавши несподіваний наказ, наш герой вирушає у Східний Берлін виконувати неможливе смертельно небезпечне завдання.

Кіно Міст шпигунів 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Міст шпигунів 2015
Міст шпигунів 2015
Міст шпигунів 2015
Міст шпигунів 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*