» » Список Шиндлера 1993
Список Шиндлера 1993
HDRip
Рік:
1993 рік
Країна:
Час:
195 хв. / 03:15
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Стівен Спілберг
В ролях:
Бен Кінгслі, Беатріче Маколей, Йонатан Сегаль, Рейф Файнс, Ліам Нісон, Малгоша Гебель, Керолайн Гудолл, Шмуель Леві, Ембет Девідц, Марк Іванір
Формат:
mp4, 3gp

Список Шиндлера 1993 дивитися онлайн

Опис фільму Список Шиндлера 1993 українською мовою

В основу сюжету біографічної драми «Список Шиндлера» ліг роман Томаса Кеніллі «Ковчег Шиндлера». Картина розповідає про німецького бізнесмена, який врятував під час Другої Світової війни не одну тисячу польських євреїв. Прибувши на територію окупованої Польщі, Оскар Шиндлер, знайшовши спільну мову з потрібними людьми, отримує дозвіл на відкриття в Кракові фабрики по виробництву емальованих виробів. Щоб знайти гроші на відкриття підприємства, і набрати робітників, Шиндлер звертається до багатої єврейської громади, і робить їм дуже вигідну пропозицію: вони йому гроші, а він їм натомість різноманітні товари і робочі місця, що дасть шанс залишати гетто.

Керуючим на підприємстві Оскар робить члена єврейської ради - Іцхака Штерна. Налагоджене виробництво починає приносити великі доходи. Однак незабаром приходить наказ про знищення євреїв знаходяться в концтаборі Аушвіц. Шиндлер приймає рішення врятувати працівників своєї фабрики, і витрачає всі зароблені гроші на хабарі військовому керівництву. У цей момент їм вже рухає не бажання врятувати бізнес, а щире бажання врятувати приречених на вірну смерть людей.

Кіно Список Шиндлера 1993 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Список Шиндлера 1993
Список Шиндлера 1993
Список Шиндлера 1993
Список Шиндлера 1993
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*