Кокаїн 2001
Рік:
2001 рік
Країна:
Час:
123 хв. / 02:03
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Тед Демме
В ролях:
Рей Ліотта, Джонні Депп, Мігель Сандовал, Пол Рубенс, Хорді Молья, Пенелопа Крус, Франка Потенте, Кліфф Кертіс, Рейчел Гріффітс, Ітан Саплі
Формат:
mp4, 3gp

Кокаїн 2001 дивитися онлайн

Опис фільму Кокаїн 2001 українською мовою

Правдива історія, яка охопила майже тридцять років незаконної діяльності Джоржа Джанга, з недвозначною назвою Кокаїн. Занурює глядача в веселі, повні сексуальності і духовного розкладання, сімдесяті роки сполучених штатів. Паливний і екологічний кризи, підштовхують людей шукати можливість абстрагуватися від важкої дійсності. Число втратили роботу постійно зростає. Люди, що мають роботу, отримують гроші.

У цей час юний Джанг починає свою кар'єру наркоторговця. Відправившись на південь каліфорнії, він розгортає продаж марихуани на пляжі. Бізнес починає процвітати, але Джорджу цього мало. Тепер Джорж шукає спосіб розширити бізнес, незабаром у нього під керівництвом виявляється все узбережжя. Також він пам'ятає про своє містечку і друга якому регулярно відправляє партії зілля зі стюардесами. Якщо торгівля марихуаною була майже легальним бізнесом, то і приносила куди більш менший прибуток, ніж «Сніжок». Знайомий запропонував укласти угоду з колумбійським наркокартелем з доставки та поширенню в каліфорнії. Пройшовши перевірку, Джорж довів, що може впоратися з цією справою. Далі фільм покаже, яких висот досяг Джанг за більш ніж тридцять років злочинної діяльності, як все втратив.

Кіно Кокаїн 2001 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Кокаїн 2001
Кокаїн 2001
Кокаїн 2001
Кокаїн 2001
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*