» » З міркувань совісті 2016
З міркувань совісті 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Австралія, США
Час:
131 хв. / 02:11
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Мел Гібсон
В ролях:
Хьюго Вівінг, Натаніель Бузолич, Сем Уортінгтон, Рейчел Гріффітс, Райан Корр, Ендрю Гарфілд, Тереза Палмер, Річард Роксбург, Люк Брейсі, Вінс Вон
Формат:
mp4, 3gp

З міркувань совісті 2016 дивитися онлайн

Опис фільму З міркувань совісті 2016 українською мовою

Саме безцінне і значуще, що є у кожної людини - це його життя. Ніхто не має права позбавити її людини незалежно від того, як би він нею не користувався. Ті, хто вважають, що мають право розпоряджатися життями інших людей, беруть на себе тягар самого тяжкого гріха. Такої ідеології дотримується головний герой фільму на ім'я Дезмонд.

Незабаром йому треба буде розв'язати конфлікт власних переконань. Бо часом людина стикається з невідворотною необхідністю позбавляти інших людей життя, і до цих випадків стосується війна. Як слід вчинити в разі, коли необхідно забезпечити країні захист від ворогів? Проте виправдовуватися нібито тим, що вершити справедливість, теж несправедливо - адже противниками стають такі ж, як і ти самі, люди, насильно втягнуті в це страшне ігрище смерті, що залишили дорогі їхнім серцям сім'ї, заслуговують життя рівно в тій же мірі, що і ти, і не несуть тягар провини за дії правителів і політиків їх країн. Відмовилися ж від вбивств люди будуть затавровані зрадниками. Дезмонд, прихильникові пацифізму, вдається знайти компроміс між своєю ідеологією і несподіваними страшними обставинами. Він вступає у війну як санітар, кому належить врятувати життя не однієї сотні солдатів. І він не забруднить руки чужою кров'ю до самого кінця.

Фільми 2016 онлайн

Кіно З міркувань совісті 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

По соображениям совести

З міркувань совісті 2016
З міркувань совісті 2016
З міркувань совісті 2016
З міркувань совісті 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*