» » Я, Ольга Гепнарова 2016
Я, Ольга Гепнарова 2016
DVDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Чехія, Польща, Словаччина, Франція
Час:
105 хв. / 01:45
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Петро Казда, Томас Вайнреб
В ролях:
Мартін Фінгер, Мартін Пехлат, Ондржей Малий, Михалина Ольшанська, Маріка Шопоска, Клара Мелішкова, Петра Несвачілова, Марта Мазурек, Іван Палух, Юрай Нвота
Формат:
mp4, 3gp

Я, Ольга Гепнарова 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Я, Ольга Гепнарова 2016 українською мовою

Молода мешканка Чехословаччини була засуджена до смертної кари в 1973 році, і стала останньою, кому правосуддя країни винесло подібний вирок. На вигляд нормальна людина, Ольга направила вантажівка в натовп, що стояли на трамвайній зупинці людей. В результаті 8 людей загинули, 12 отримали травми, і були доставлені в лікарню. На суді жінка визнала себе винною і підтвердила, що її метою було подія з якомога більшою кількістю жертв. Коли Гепнарова під'їхала до зупинки в перший раз, людей виявилося зовсім мало, трамвай щойно відійшов. Покинувши намічене місце скоєння злочину, вона повернулася через деякий час, транспорт очікували приблизно 25 осіб.

Напередодні в місцеву газету злочинниця направила лист, з яким ніхто не надав особливого значення, вважаючи його автора божевільним. Зміст послання зводилося до наступного - Ольга стала жертвою людської жорстокості, з двох можливих зол - вбити себе або людей, вона вибирає друге, і засуджує їх до смерті. Знаряддям вбивства стане автоцистерна, місце і дата скоєння злочину випадкові. Чому вантажний автомобіль? Тому що, не отримавши атестат внаслідок неналежної поведінки, дівчина була змушена працювати там, куди взяли без документа про освіту. Психологічно важкий, але цікавий фільм.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Я, Ольга Гепнарова 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*