» » Моя бабуся Фані Каплан 2016
Моя бабуся Фані Каплан 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
110 хв. / 01:50
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Олена Дем'яненко
В ролях:
Катерина Молчанова, Марина Кукліна, Анна Донченко, Ігор Малахов, Мирослав Слабошпицький, Наталія Нікуленко, Роман Ширман, Іван Бровін, Владислав Троїцький, Олексій Девотченко
Формат:
mp4, 3gp

Моя бабуся Фані Каплан 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Моя бабуся Фані Каплан 2016 українською мовою

Історія завжди вабить людство, особливо, якщо виникає можливість дізнатися її від першої особи. Адже її багато разів переписують і реальність доходить до людей перекручена. А коли випадає можливість прожити чиєсь то життя, завдяки сторінкам щоденника, то це намагається зробити кожен. Саме про таку історію розповість картина Моя бабуся Фанні Каплан, вона не зможе залишити байдужим нікого. Адже фільм просякнутий неймовірними емоціями і реальними подіями.

Якщо ви вирішите Моя бабуся Фанні Каплан дивитися онлайн, то історія повідає вам про розслідування журналістів, яке буде відбуватися у вашій присутності. Ви дізнаєтеся про щоденнику Фанні Каплан. Цей рукопис знайшли в маленькому будиночку, який розташований у Франції. У невеликому передмісті Парижа, в будиночку старого, який був рідним онуком головної героїні і знаходився цей щоденник. Протягом тривалого періоду, дану рукопис не старались розголошувати. А адже в ній таїлася величезна сенсація, яка зберігає таємниці минулих років.

Картина є історичною і зберігає реальні події, які відбувалися в ті часи. І ось журналістка з Києва, Марина змогла дістати даний щоденник. З цього писання, дівчина дізнається, що Фанні відчувала любов до якогось Віктору Гарскій. Цей чоловік просто скористався беззахисністю головної героїні і в результаті прирікає на вічні страждання. Віктор виявився підлим інтриганом, який підставив Фанні і тим самим дівчина опинилася під ударом, вона виявилася на важкої каторзі, незважаючи на те, що ні в чому не винна. Протягом довгих десяти років, головна героїня виживала, в результаті вона була позбавлений зору і дуже важко захворіла. Коли настає 1917 рік, що Каплан випускають на свободу. Цього дня вона дуже сильно чекала і ось нарешті він настав.

І ось настав час, коли життя починає налагоджуватися. У Фанні Каплан, почався новий роман з дивовижною людиною, він був лікарем Дмитро Ульянов. Час початок йти своєю чергою, в країні почала загострюватися атмосфера, в результаті гряде початок "Жовтневої революції". Це були одні з найстрашніших років, які опинилися до того ж і доленосними. Почали відбуватися жахливі злочини. Так як головна героїня була колишньої каторжанка, то в одному з цих трагічних подій, вирішують звинуватити її. Фанні звинувачують в тому, що вона здійснювала замахи на молодшого брата улюбленого лікаря, а їм якраз був - Володимир Ленін. Дівчину засудили до покарання. Фільм Моя бабуся Фанні Каплан 2016 року, зможе показати дуже реалістично події того часу. Як складеться подальша доля цієї дивовижної жінки, ви дізнаєтеся в розв'язці. Що зможе розкопати журналістка, завдяки своєму розслідування? Яке покарання за замах доведеться пережити Каплан?

Фільми 2016 онлайн

Кіно Моя бабуся Фані Каплан 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Моя бабушка Фанни Каплан

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*