» » Народження нації 2016
Народження нації 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
120 хв. / 02:00
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Нейт Паркер
В ролях:
Онжаню Елліс, Марк Бун Джуніор, Пенелопа Енн Міллер, Ейджі Наомі Кінг, Дуайт Генрі, Джекі Ерл Хейлі, Колман Домінго, Естер Скотт, Армі Хаммер, Нейт Паркер
Формат:
mp4, 3gp

Народження нації 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Народження нації 2016 українською мовою

21 серпня 1831 року чорношкірий раб Нет Тернер очолив повстання рабів у Вірджинії, розташованої в східній частині Сполучених Штатів. Мрія про довгоочікувану свободу і бунтівний дух здатні змусити впав духом і втратив надію людини зважитися на небачений крок і кинути виклик своїм господарів, який виявиться переломним моментом в історії великої країни. І ніхто точно не знає, підштовхнуло чи Тернера на його небачений вчинок накопичене за довгі роки приниження і знущань відчай, або звичайне сонячне затемнення, сприйняте, як знак згори.

Як би там не було, але все це вкупі дало поштовх до дії Нетан і його товаришів по нещастю. Зібравши навколо себе групу також прагнуть до свободи рабів, він підняв заколот. І не проти якогось одного конкретного людини, а проти всієї системи, закону і правил, покликаних служити і захищати одних і дозволяють глумитися і піддавати жорстоким тортурам інших. Тернер, як і його сподвижники, розуміють, що їм навряд чи вдасться перемогти в цій війні. Більшості з них судилося загинути від рук карателів, а тих, що вижили чекає суд Лінча. Але хіба може бути інший вихід у зневірених людей? В результаті повстання загинуло понад 100 чорношкірих заколотників і близько 60 білих рабовласників.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Народження нації 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Рождение нации

Народження нації 2016
Народження нації 2016
Народження нації 2016
Народження нації 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*