» » Оборонець 2015
Оборонець 2015
Рік:
Країна:
Час:
02:03
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Пітер Ландесман
В ролях:
Майк О'Меллі, Гугу ембат-Ро, Арлісс Ховард, Уілл Сміт, Хілл Харпер, Адевале Акінойе-Агбаже, Альберт Брукс, Едді Марсан, Алек Болдуін, Девід Морс

Оборонець 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Оборонець 2015 українською мовою

У центрі сюжету заснованого на реальних подіях картини виявляється нігерійський доктор Беннет Омаль, що свого часу іммігрував в США. Будучи висококваліфікованим фахівцем, маючи за плечима кілька докторських ступенів, Беннет працює судовим патологоанатомом в місцевому морзі, куди одного разу потрапляє тіло успішного в минулому гравця в американський футбол Майка Вебстера, яке було знайдено в автомобілі, що належав покійному.

Скани головного мозку не показують жодних відхилень, але молодий талановитий доктор вирішує з'ясувати, що стало причиною виникнення галюцинацій і дивних що не давали спати ночами голосів у фізично здорового, що ніколи не скаржився на головні болі і струси спортсмена. В ході тривалого дослідження наш герой з'ясовує, що справжньою причиною самогубства зірки американського футболу стало невідоме раніше захворювання, яке він називає «хронічна травматична енцефалопатія», котра розвивається у футболістів в результаті частих ударів в голову і головою, що є невід'ємною частиною гри. Докладне дослідження тіла ще одного талановитого гравця, який закінчив життя самогубством, остаточно переконує доктора. Намагаючись донести людям правду, наш герой навіть уявити собі не міг, наскільки сильним виявиться опір з боку Національної футбольної ліги.

Кіно Оборонець 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Оборонець 2015
Оборонець 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*