Заперечення 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Час:
01:50:32
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Мік Джексон
В ролях:
Рейчел Вайс, Гаррієт Уолтер, Карен Пісторіус, Тімоті Сполл, Джек Лауден, Том Уілкінсон, Марк Гейтісс, Андреа Дек, Алекс Дженнінгс, Ендрю Скотт
Формат:
mp4, 3gp

Заперечення 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Заперечення 2016 українською мовою

У 1993 році в світ виходить книга письменниці і історика Дебори Е. Ліпштадт, в якій вона розповідає про рух що заперечує існування Голокосту. У своїй роботі жінка критикує послідовників цього руху і негативно висловлюється в бік відомого заперечника Голокосту Девіда Ірвінга, звинувачуючи його в підміні понять, брехні і антисемітських поглядах. Дебора щиро дивується з того, як людина може настільки нахабно брехати оточуючим, намагаючись заперечувати речі, про які всім відомо. Сам же Ірвінг, недовго думаючи, подає на неї до суду за наклеп. За британськими законами тягар доказів своєї правоти лягає на відповідача, а значить, Ліпштадт повинна фактами і доказами підтвердити свої висловлювання, в іншому ж випадку вона програє суд, що може привести до самих непередбачуваних наслідків.

Для Дебори, її соратників, Ірвінга і всіх, хто бере участь в розгляді справи, починається тривалий і дуже важкий судовий процес, який поступово переростає з простого позову про наклеп в спробу дискредитувати всіх, хто говорить про реальність Голокосту. Ірвінг, володіючи красномовством і талантом маніпулювати чужою думкою, поступово виставляє Дебора в не найкращому світлі. Сама ж героїня повинна надати докази і реальні факти своєї правоти. Зробити це буде непросто, але на її боці правда, а значить, вона буде йти до кінця і не здасться.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Заперечення 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Заперечення 2016
Заперечення 2016
Заперечення 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*