» » Як змінити світ 2015
Як змінити світ 2015
Рік:
2015 рік
Країна:
Режисер:
Джеррі Ротуелл
В ролях:
Патрік Мур, Майрон МакДональд, Девід Гаррік, Уіл Джексон, Білл Дарнелл, Рід Марінінг, Джордж Коротва, Роберт Хантер, Емілі Хантер, Боббі Хантер
Формат:
mp4, 3gp

Як змінити світ 2015 дивитися онлайн безплатно

Опис фільму Як змінити світ 2015 українською мовою

У 1971 році невелика група активістів відпливла від берегів Ванкувера на зафрахтованому судні «Phyllis Cormac» з метою зупинити ядерні випробування на острові Амчітка, що знаходиться на Алясці в сейсмонебезпечному районі, які могли послужити виникненню землетрусів і навіть цунамі. Незважаючи на те, що активісти так і не змогли дістатися до пункту призначення, і вибух все-таки стався, ніяких катастрофічних наслідків, яких так побоювалася громадськість, не відбулося. Проте відважний екіпаж судна, перейменованого після прибуття в Greenрiece, своїми діями заслужив увагу засобів масової інформації, і незабаром про них заговорили світові видання.

Після цілком успішного першого, владою США було заплановане друге, в п'ять разів перевершує за силою, ядерне випробування. Цього разу, маючи величезну підтримку громадськості, що поступово виходить за рамки країни, екологи домоглися свого, і небезпечний проект був припинений. Натхнені своїми успіхами активісти вирішили продовжувати боротьбу проти всесвітніх ядерних випробувань. Так почалося головний екологічний рух планети, відомий зараз як Грінпіс - незалежна міжнародна корпорація, з головним офісом в Амстердамі і тридцятьма регіональними відділеннями, які охоплюють сорок сім країн, метою якої до сих пір залишається змінити погляди на світ, часом не в міру жадібного і корисливого людства.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн трейлер фільму Як змінити світ 2015 українською

  • Трейлер
Як змінити світ 2015
Як змінити світ 2015
Як змінити світ 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*