» » Як змінити світ 2015
Як змінити світ 2015
Рік:
2015 рік
Країна:
Режисер:
Джеррі Ротуелл
В ролях:
Патрік Мур, Майрон МакДональд, Девід Гаррік, Уіл Джексон, Білл Дарнелл, Рід Марінінг, Джордж Коротва, Роберт Хантер, Емілі Хантер, Боббі Хантер
Формат:
mp4, 3gp

Як змінити світ 2015 дивитися онлайн безплатно

Опис фільму Як змінити світ 2015 українською мовою

У 1971 році невелика група активістів відпливла від берегів Ванкувера на зафрахтованому судні «Phyllis Cormac» з метою зупинити ядерні випробування на острові Амчітка, що знаходиться на Алясці в сейсмонебезпечному районі, які могли послужити виникненню землетрусів і навіть цунамі. Незважаючи на те, що активісти так і не змогли дістатися до пункту призначення, і вибух все-таки стався, ніяких катастрофічних наслідків, яких так побоювалася громадськість, не відбулося. Проте відважний екіпаж судна, перейменованого після прибуття в Greenрiece, своїми діями заслужив увагу засобів масової інформації, і незабаром про них заговорили світові видання.

Після цілком успішного першого, владою США було заплановане друге, в п'ять разів перевершує за силою, ядерне випробування. Цього разу, маючи величезну підтримку громадськості, що поступово виходить за рамки країни, екологи домоглися свого, і небезпечний проект був припинений. Натхнені своїми успіхами активісти вирішили продовжувати боротьбу проти всесвітніх ядерних випробувань. Так почалося головний екологічний рух планети, відомий зараз як Грінпіс - незалежна міжнародна корпорація, з головним офісом в Амстердамі і тридцятьма регіональними відділеннями, які охоплюють сорок сім країн, метою якої до сих пір залишається змінити погляди на світ, часом не в міру жадібного і корисливого людства.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн трейлер фільму Як змінити світ 2015 українською

Як змінити світ 2015
Як змінити світ 2015
Як змінити світ 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*