» » Кодекс Готті 2017
Кодекс Готті 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кевін Конноллі
В ролях:
Лео Россі, Елла Блю Траволта, Стейсі Кіч, Лідія Халл, Келлі Престон, Вільям Демея, Джон Траволта, Прюітт Тейлор Вінс, Луїс Да Сілва мл., Спенсер Лофранко
Формат:
mp4, 3gp

Кодекс Готті 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Кодекс Готті 2017 українською мовою

Біографічна кінострічка «Кодекс Готті» оповідає про життя Джона Готті - одного з найвідоміших гангстерів минулого століття, одне тільки ім'я якого наводило страх і жах на багатьох людей. Будучи бідним від народження, чоловік пройшов довгий і важкий шлях, знищуючи всіх суперників і руйнуючи будь-які перешкоди для того, щоб досягти вершини кримінального світу, ставши при цьому ватажком клану Гамбіно - одного з найвпливовіших і жорстоких мафіозних організацій. Довгий час Джон намагався діяти як законослухняний громадянин, не опускаючись до рівня жалюгідних злочинців, але, не досягнувши поставленої мети, сам стає впливовою кримінальної одиницею.

Чи не залишившись безкарним, чоловік потрапляє до в'язниці на дев'ять років, під час чого помирає його батько. В цілому, його сім'я поступово втрачає свою авторитетність, здає свої позиції, несучи постійні збитки, так як всі глави клану виявилися за гратами. Вийшовши на свободу, Джон втрачає свої «повноваження» хрещеного батька, і власноруч намагається відновити колишню велич клану, стикаючись з безліччю перешкод з боку жорстоких суперників. Тепер чоловікові доводиться проходити все той же шлях сходження, в той час як його власний син вибирає іншу дорогу, приймаючи на себе гріхи свого батька.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Кодекс Готті 2017 дивитися онлайн безплатно

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*