» » Спогади про майбутнє 2014
Спогади про майбутнє 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Час:
02:09
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Джеймс Кент
В ролях:
Емілі Уотсон, Алісія Вікандер, Кіт Харінгтон, Джоанна Скенлен, Терон Еджертон, Міранда Річардсон, Домінік Уест, Хейлі Етвелл, Колін Морган, Рейчел Редфорд
Формат:
mp4, 3gp

Спогади про майбутнє 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Спогади про майбутнє 2014 українською мовою

Війна в усі часи несе тільки горе і руйнування. Неважливо, з яких причин починаються бойові зіткнення - завжди страждають звичайні люди. Героїня фільму надійшла після школи до університету Оксфорд, де на вступних іспитах показала відмінні знання і з перших хвилин була на хорошому рахунку у викладачів. Їй пророкували перспективне майбутнє, але все втрачає свій сенс, коли починається Перша світова війна.

Дві найближчих людини юної красуні відправляються на лінію вогню, де їх чекають жорстокі сутички з противником. Йдеться про старшого брата Віри і про її молоду людину, з яким вона тільки починала зав'язувати стосунки. Без підтримки родича і коханого їй дуже важко жити звичайним життям. Тоді героїня вирішує теж відправитися на фронт, як медсестри. Це рішення далося їй нелегко, але шкодувати вона точно не буде - рятувати поранених бійців для неї справа честі. Коли війна закінчилася і з'явилася можливість повернутися до повсякденного життя, у Віри не виходить це зробити. Вона починає пошуки себе і з головою поринає в письменницьку діяльність. Перша ж книга подарує їй популярність і дозволить зробити те, про що вона давно мріяла - організувати феміністський рух.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Спогади про майбутнє 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Спогади про майбутнє 2014
Спогади про майбутнє 2014
Спогади про майбутнє 2014
Спогади про майбутнє 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*