Нескорений 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
02:17
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Анджеліна Джолі
В ролях:
Алекс Расселл, Джон Д'Лео, Джон Магаро, Гаррет Хедлунд, Миява, Джай Кортні, Фінн Уіттрок, Донал Глісон, Люк Тредевей, Джек О'Коннелл
Формат:
mp4, 3gp

Нескорений 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Нескорений 2014 українською мовою

Фільм повідає глядачеві про те, наскільки важлива в житті людини сила волі. У сюжеті йтиметься про поневіряння реально існуючої людини, переможця багатьох міжнародних Олімпіад, Луї Замперіні. Все дитинство хлопчина буквально провів в бігах від правоохоронних органів, тоді - то начальник місцевої поліції і вимовив фразу, яка визначила долю хлопчаки: «Ти так швидко бігаєш, може варто задуматися про це як про майбутню професію?»

Хлопець багато тренується, в результаті, в 1936 році йому вдається потрапити на свої перші Олімпійські ігри. Він також брав безліч перемог і в інших спортивних заходах, а на початку війни Луї пішов служити на фронт. Там сила волі героя допомогла не просто вижити, а пройти війну повністю, до перемоги! Літак Луї був збитий над океаном, практично 50 днів він провів під відкритим небом, дрейфуючи на плоту. Після цього чоловік потрапив в полон до японців, але і там зміг стійко терпіти все тортури і приниження.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Нескорений 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Несломленный

Нескорений 2014
Нескорений 2014
Нескорений 2014
Нескорений 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*