» » Нескорений 2014
Нескорений 2014
Рік:
Країна:
Час:
02:17
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Анджеліна Джолі
В ролях:
Алекс Расселл, Джон Д'Лео, Джон Магаро, Гаррет Хедлунд, Миява, Джай Кортні, Фінн Уіттрок, Донал Глісон, Люк Тредевей, Джек О'Коннелл

Нескорений 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Нескорений 2014 українською мовою

Фільм повідає глядачеві про те, наскільки важлива в житті людини сила волі. У сюжеті йтиметься про поневіряння реально існуючої людини, переможця багатьох міжнародних Олімпіад, Луї Замперіні. Все дитинство хлопчина буквально провів в бігах від правоохоронних органів, тоді - то начальник місцевої поліції і вимовив фразу, яка визначила долю хлопчаки: «Ти так швидко бігаєш, може варто задуматися про це як про майбутню професію?»

Хлопець багато тренується, в результаті, в 1936 році йому вдається потрапити на свої перші Олімпійські ігри. Він також брав безліч перемог і в інших спортивних заходах, а на початку війни Луї пішов служити на фронт. Там сила волі героя допомогла не просто вижити, а пройти війну повністю, до перемоги! Літак Луї був збитий над океаном, практично 50 днів він провів під відкритим небом, дрейфуючи на плоту. Після цього чоловік потрапив в полон до японців, але і там зміг стійко терпіти все тортури і приниження.

Кіно Нескорений 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Нескорений 2014
Нескорений 2014
Нескорений 2014
Нескорений 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*