Грейсі 2007
Рік:
2007 рік
Країна:
Час:
95 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Девіс Гуггенхайм
В ролях:
Джессі Соффер , Крістофер Шанд , Карлі Шредер , Карл Джіроламо , Василиос «Біллі» Мантагас , Донні Грей , Емма Белл , Дермот Малруні , Хантер Шредер , Тревор Хейнс
Формат:
mp4, 3gp

Грейсі 2007 дивитися онлайн

Опис фільму Грейсі 2007 українською мовою

Джонні – загальний улюбленець і заводила, володіючи надзвичайною чарівністю і умінням згуртувати людей, він стає капітаном шкільної футбольної команди. Його молодша сестричка Грейсі і сусід Кайл теж сходять з розуму по футболу, вони мріють у всьому бути схожими на Джонні. Одного разу після пропущеного гола хлопець вирішив зняти стрес, поганявши на автомобілі одного. В результаті аварії Джонні загинув.

Грейсі вирішує замінити брата на полі, але батько не поділяє оптимізму дівчинки, він вважає, що футбол не жіноча справа. Мама, за професією медсестра, розповідає свою сумну історію. Їй не вдалося стати хірургом, адже багато хто до цих пір не вірять, що жінка може бездоганно тримати в руках скальпель. Пригнічена Грейсі починає бунтувати, вона не робить домашні завдання, пропускає уроки і веде себе зухвало. Батько йде з роботи, щоб займатися з дочкою.

Керівництво школи відхиляє прохання про включення в команду хлопчиків. Тоді бунтівна героїня подає апеляцію і домагається свого. Оскільки дівочого футбольного колективу не існує, вона таки стає гравцем хлоп'ячої збірної найнижчого рівня. Тренер команди-чемпіона запрошує героїню в запасний склад. Незабаром дівчинці надається шанс довести, що вона здатна грати в основному складі команди, яку тепер очолює Кайл.

Кіно Грейсі 2007 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*