» » Ніде в Африці 2001
Ніде в Африці 2001
Рік:
2001 рік
Країна:
Час:
141 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кароліна Лінк
В ролях:
Юліана Келер , Мераб Нінідзе , Сидеде Оньюло , Маттіас Хабих , Леа Курка , Кароліна Эккерц , Герд Хайнц , Хільдегард Шмаль , Маритта Хорварт , Регіна Ціммерманн
Формат:
mp4, 3gp

Ніде в Африці 2001 дивитися онлайн

Опис фільму Ніде в Африці 2001 українською мовою

Після приходу до влади Гітлера багато розсудливі німці вирішили покинути рідні краї. Вальтер Редліх подався подалі від рідних місць – в Африку. У 1938 році до нього приєдналася і його сім'я – дружина Йеттель та їхня донечка Регіна. Звикли до гучної, велелюдною Європі, Редлихи не могли змиритися з тим, що їм доведеться виживати посеред спаленого сонцем савани. Раділа життю лише п'ятирічна Регіна. Дівчинку приводило в захват все, спекотне сонце, яскраві фарби, екзотичні тварини, вона дуже швидко вивчила мову і познайомилася з усіма сусідами. Поступово її любов до Чорного континенту передалася і батькам. Вони обживаються в Африці і, оплакуючи залишилися в Німеччині та закатованих у концтаборах близьких, дякують Господу, за те, що дав їм шанс вижити.

Минуло кілька років, сім'я міцно влаштувалася на фермі, але після закінчення війни вирішує повернутися в Німеччину. Вальтер отримує посаду у Верховному суді визволеної від фашистського ярма країни. Залишаючи стали рідними краю, Вальтео, Йеттель і Регіна збережуть у своїх серцях вдячність за те, що прихистили і врятували їх.

Кіно Ніде в Африці 2001 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*