Антон Чехов 2015
DVDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:36
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Рене Фере
В ролях:
Бронтіс Ходоровський, Ніколас Жіро, Жак Боннаффе, Робінсон Стевенен, Лоліта Шамма, Дженна Тіам, Філіп Наон, Олександр Зефф, Марі Ферет
Формат:
mp4, 3gp

Антон Чехов 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Антон Чехов 2015 українською мовою

Біографічний фільм розповість про важливий період життя великого російського письменника Антона Павловича Чехова і торкнеться значущі моменти, з яких почалося формування особистості молодого талановитого лікаря, який писав коротенькі гумористичні оповідання, перетворився за ці роки в знаменитого прозаїка і драматурга, визнаного класиком світової літератури.

Щоб заробити трохи грошей і допомогти своїй родині молодий лікар починає писати коротенькі розповіді для різних друкованих видань і незабаром, його неймовірний талант помічають два відомих на той час російських літератора - Дмитро Григорович і Олексій Суворін, які радять юному письменникові не розпорошуватися на дрібниці і поберегти свої думки для більш обдуманого великого твору. Суворін до того ж запропонував Чехову опублікувати всі маленькі розповіді, які він вже написав. Порадившись з сім'єю і отримавши від всіх рада не кидати медицину, Чехов все ж вирішує розвивати письменницький талант і зосередитися на написанні об'ємного твору. Так з'являються його перші відомі твори пера - повість «Степ» та збірка оповідань «В сутінках», які привертають увагу провідних літературних критиків, і наш герой отримує Пушкінську премію Академії наук, а так само запрошення на зустріч від Льва Толстого.

Незабаром, важко переживаючи трагічну смерть молодшого брата Миколи, Чехов приймає рішення відправитися в далеку подорож на острів Сахалін, щоб зібрати матеріал для свого нового твору.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Антон Чехов 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Антон Чехов 2015
Антон Чехов 2015
Антон Чехов 2015
Антон Чехов 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*