» » Нанга-Парбат 2010
Нанга-Парбат 2010
HDRip
Рік:
2010 рік
Країна:
Час:
104 хв.
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Йозеф Вильсмайер
В ролях:
Флоріан Штеттер , Андреас Тобіаш , Карл Маркович , Штеффен Шредер , Юлі Ронштедт , Фолькер Брух , Себастіан Беццель , Міхаель Кранц , Олена Штольце , Хорст Куммет
Формат:
mp4, 3gp

Нанга-Парбат 2010 дивитися онлайн

Опис фільму Нанга-Парбат 2010 українською мовою

Брати Месснери Рейнхольд і Гюнтер з дитинства марили горами. Коли вони навчалися в школі, одного разу улізнув з уроків, хлопці піднялися по прямовисній стіні церкви. Саме тоді вони вперше відчули той кайф, який відчувають альпіністи, підкоривши вершину. Коли хлопці стали трохи старші, вони поставили собі за мету – підкорити одну з найнебезпечніших вершин світу – Нанга Парбат в Гімалаях. Вони познайомилися з Карлом Херрлігкоффером, який керував попередніми експедиціями на «дах світу», і той погодився взяти їх на маршрут в наступний раз.

Хлопці старанно тренувалися, адже в горах потрібно не тільки уміння триматися на прямовисних скелях. Не менш важлива і загальна фізична підготовка. Експедиція прибуває в Раваллінді, невелике містечко на півночі Пакистану, і починає сходження. Ледь чоловіки покинули базовий табір, прийшло повідомлення про штормову погоду, але Рейнхольд налаштований рішуче, вони з братом стільки років йшли до тріумфу, їх ніщо не може зупинити. Втративши чимало сил, виснажливі фізично і морально, герої фільму стоять на вершині. Серце готове вистрибнути з грудей, але переживши сплеск ейфорії, альпіністи розуміють, що пройшли лише половину шляху.

Кіно Нанга-Парбат 2010 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*