» » Наркопогроза 2017
Наркопогроза 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Китай, Гонконг
Час:
100 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Лоуренс Амон
В ролях:
Чінг Ван Лау , Луїс Ку , Цзінь Чжан , Ка Танг Лам , Патрік Там , Цзян Иянь , Ман Тат Нг , Чен Куан Тай , Хой-Панг Ло , Біллі Ло
Формат:
mp4, 3gp

Наркопогроза 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Наркопогроза 2017 українською мовою

Бандитська життя, звичайно, красива і насичена, якщо так можна виразитися. Але триває найчастіше недовго і закінчується сумно – строком або смертю. Гарних часів настає кінець, особливо, якщо за багато потрібно тримати відповідь, і в минулому зроблено багато зла. В епіцентрі подій кінокартини, що розвиваються, у далекому 1972-му році, виявляється головний герой на ім'я Чан Ва. Раніше він був головним у найнебезпечнішої кримінальному угрупованні. Їх боялися і поважали всі. Хлопці не гребували практично нічим. Вони займалися рекетом, наркоторгівлею та іншою протизаконною діяльністю.

На їх рахунку нескінченну кількість насильства, крові, поножовщини, бійок і вбивств. Наш герой завжди дотримувався образу справжнього поганого хлопця, пропащого і гарячого, якому давно на все наплювати. Але при цьому завжди залишався романтичним в глибині душі. Одного разу поліція зуміла зловити його на гарячому і притиснути до стіни. Чана загнали в кут, де йому вже не відкрутитися, адже йому світить вища міра покарання, і весь світ налаштований проти нього. Копи з відділу по боротьбі з наркотиками пропонують йому співпрацю: замість смертної кари буде довічний термін і можливість реабілітуватися. Хлопець дає свою згоду чи Зможе він відтепер перейти на «світлу» бік і грати за іншими правилами?

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Наркопогроза 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*