» » Стів Джобс 2015
Стів Джобс 2015
Рік:
Країна:
Час:
02:02
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Денні Бойл
В ролях:
Майкл Стулбарг, Ріплі Собо, Майкл Фассбендер, Сара Снук, Макензі Мосс, Кетрін Уотерстон, Перла Анею-Жардін, Кейт Уінслет, Джефф Деніелс, Сет Роген

Стів Джобс 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Стів Джобс 2015 українською мовою

Сюжет автобіографічного фільму про великого генія сучасності Стіва Джобса містить у собі три найважливіші моменти, які відіграли в житті культової фігури важливу роль. Першою подією виявиться підготовка і проведення презентації в 1984 році комп'ютера Macintosh, який є прабатьком безлічі сучасних пристроїв випускаються компанією Apple, скоротивши свою назву до усюди впізнаваного слова «Mac». Друге, що трапилося в 1988 році, покаже світу творіння під назвою NeXT, що представляло собою новий комп'ютер, над створенням якого Стів працював, після того як в 1985 році покинув засновану ним корпорацію.

І, нарешті, третє - ознаменує його епохальне повернення в Apple, після поглинання нею компанії NeXT, представивши на суд громадськості абсолютно новий унікальний комп'ютер iMac, який став у той час самим швидко продаваним продуктом комп'ютерної індустрії в Apple. Події, попередні трьом значущим моментам життя, що показують відносини головного героя з командою, яка його оточувала і людьми, які відігравали в його житті важливу роль, зроблять величезний вплив на формування особистості Джобса, втілила в реальність свої, що здавалися неможливими, мрії.

Кіно Стів Джобс 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Стів Джобс 2015
Стів Джобс 2015
Стів Джобс 2015
Стів Джобс 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*