Стів Джобс 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
02:02
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Денні Бойл
В ролях:
Майкл Стулбарг, Ріплі Собо, Майкл Фассбендер, Сара Снук, Макензі Мосс, Кетрін Уотерстон, Перла Анею-Жардін, Кейт Уінслет, Джефф Деніелс, Сет Роген
Формат:
mp4, 3gp

Стів Джобс 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Стів Джобс 2015 українською мовою

Сюжет автобіографічного фільму про великого генія сучасності Стіва Джобса містить у собі три найважливіші моменти, які відіграли в житті культової фігури важливу роль. Першою подією виявиться підготовка і проведення презентації в 1984 році комп'ютера Macintosh, який є прабатьком безлічі сучасних пристроїв випускаються компанією Apple, скоротивши свою назву до усюди впізнаваного слова «Mac». Друге, що трапилося в 1988 році, покаже світу творіння під назвою NeXT, що представляло собою новий комп'ютер, над створенням якого Стів працював, після того як в 1985 році покинув засновану ним корпорацію.

І, нарешті, третє - ознаменує його епохальне повернення в Apple, після поглинання нею компанії NeXT, представивши на суд громадськості абсолютно новий унікальний комп'ютер iMac, який став у той час самим швидко продаваним продуктом комп'ютерної індустрії в Apple. Події, попередні трьом значущим моментам життя, що показують відносини головного героя з командою, яка його оточувала і людьми, які відігравали в його житті важливу роль, зроблять величезний вплив на формування особистості Джобса, втілила в реальність свої, що здавалися неможливими, мрії.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Стів Джобс 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Стів Джобс 2015
Стів Джобс 2015
Стів Джобс 2015
Стів Джобс 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*