Заручники 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Росія, Грузія
Режисер:
Резо Гігінеішвілі
В ролях:
Мераб Нінідзе, Гіга Датіашвілі, Георгій Табідзе, Гіоргі Ґрдзелідзе, Вахтанг Чачанідзе, Бека Лемонджава, Іраклі Квірікадзе, Катерина Калатозішвілі, Тінатін Далакішвілі, Гіоргі Хурцилава
Формат:
mp4, 3gp

Заручники 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Заручники 2017 українською мовою

В основу кінострічки лягли реальні події. Дія розвивається в Грузії на початку вісімдесятих років. До розпаду Радянського Союзу залишається ще сім-вісім років, а молодь, тим часом, живе своїм, закритою життям, яка насичена культурою і речами з недосяжного Заходу. Особливо, це стосується молодих людей, які вийшли з привілейованих сімей. Звичайно ж, у порівнянні зі звичайними однолітками, у них є доступ до певних матеріальних благ і можливість насолодитися тим, що недоступно «обивателям».

У ходу іноземна музика, американський тютюн, само собою, можливість розжитися джинсами, а також їх чекає гарантоване прекрасне майбутнє і серйозне становище в суспільстві. Однак героям кінострічки цього мало. Їм не так вже й важливі всі ці радості і блага без головного, основного моменту - без свободи. А в Радянській Грузії цього вони собі дозволити не можуть. І тоді в 1983-му році компанія хлопців йде на відчайдушний крок, за який в подальшому їм доведеться заплатити неймовірно високу ціну. Шестеро хлопчаків і одна дівчина намагаються викрасти літак, щоб назавжди покинути ненависне держава, яка не дає їм нормально дихати.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Заручники 2017 українською

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*