Заручники 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Росія, Грузія
Час:
103 хв. / 01:43
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Резо Гігінеішвілі
В ролях:
Мераб Нінідзе, Гіга Датіашвілі, Георгій Табідзе, Гіоргі Ґрдзелідзе, Вахтанг Чачанідзе, Бека Лемонджава, Іраклі Квірікадзе, Катерина Калатозішвілі, Тінатін Далакішвілі, Гіоргі Хурцилава
Формат:
mp4, 3gp

Заручники 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Заручники 2017 українською мовою

В основу кінострічки лягли реальні події. Дія розвивається в Грузії на початку вісімдесятих років. До розпаду Радянського Союзу залишається ще сім-вісім років, а молодь, тим часом, живе своїм, закритою життям, яка насичена культурою і речами з недосяжного Заходу. Особливо, це стосується молодих людей, які вийшли з привілейованих сімей. Звичайно ж, у порівнянні зі звичайними однолітками, у них є доступ до певних матеріальних благ і можливість насолодитися тим, що недоступно «обивателям».

У ходу іноземна музика, американський тютюн, само собою, можливість розжитися джинсами, а також їх чекає гарантоване прекрасне майбутнє і серйозне становище в суспільстві. Однак героям кінострічки цього мало. Їм не так вже й важливі всі ці радості і блага без головного, основного моменту - без свободи. А в Радянській Грузії цього вони собі дозволити не можуть. І тоді в 1983-му році компанія хлопців йде на відчайдушний крок, за який в подальшому їм доведеться заплатити неймовірно високу ціну. Шестеро хлопчаків і одна дівчина намагаються викрасти літак, щоб назавжди покинути ненависне держава, яка не дає їм нормально дихати.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Заручники 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*