Стартап 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
01:32
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Євген Ткачук
В ролях:
Антон Шурц, Еммануїл Віторган, Віра Панфілова, Андрій Назимов, Семен Морозов, Андрій Соколов, Євген Ткачук, Шаміль Хаматов, Іева Андреевайте, Дмитро Богдан
Формат:
mp4, 3gp

Стартап 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Стартап 2014 українською мовою

Повість про те, як звичайний хлопець втілив в життя свою власну справу. Це захоплююче кіно, засноване на подіях, які дійсно відбувалися. Фільм розповідає не тільки про зусилля, які прикладає людина, від чого відмовляється і що отримує у відповідь, коли довгий час прагне до наміченої мети. Історія також показує вплив цих подій на особисте життя головного героя. За сюжетом кінострічки дії розгортаються в період з дев'яностих років 20 століття по 2012 рік, а знятий фільм був в 2014 році.

Повчальна ідея фільму полягає в переконанні молоді, що в умовах сучасного Російського ринку цілком можливо створити і, згодом, розвинути великий бізнес з нуля. При цьому абсолютно не потрібно обманювати когось. Далеко не всі, останнім часом, здатні повірити в подібну перспективу. Головне в будь-якому починанні - це старанність. Якщо буде це якість, то і можливість заробити значний капітал, а внаслідок - самоствердитися, істотно зросте. Робіть висновки, панове!

Фільми 2014 онлайн

Кіно Стартап 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Стартап 2014
Стартап 2014
Стартап 2014
Стартап 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*