» » Стартап 2014
Стартап 2014
Рік:
Країна:
Час:
01:32
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Євген Ткачук
В ролях:
Антон Шурц, Еммануїл Віторган, Віра Панфілова, Андрій Назимов, Семен Морозов, Андрій Соколов, Євген Ткачук, Шаміль Хаматов, Іева Андреевайте, Дмитро Богдан

Стартап 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Стартап 2014 українською мовою

Повість про те, як звичайний хлопець втілив в життя свою власну справу. Це захоплююче кіно, засноване на подіях, які дійсно відбувалися. Фільм розповідає не тільки про зусилля, які прикладає людина, від чого відмовляється і що отримує у відповідь, коли довгий час прагне до наміченої мети. Історія також показує вплив цих подій на особисте життя головного героя. За сюжетом кінострічки дії розгортаються в період з дев'яностих років 20 століття по 2012 рік, а знятий фільм був в 2014 році.

Повчальна ідея фільму полягає в переконанні молоді, що в умовах сучасного Російського ринку цілком можливо створити і, згодом, розвинути великий бізнес з нуля. При цьому абсолютно не потрібно обманювати когось. Далеко не всі, останнім часом, здатні повірити в подібну перспективу. Головне в будь-якому починанні - це старанність. Якщо буде це якість, то і можливість заробити значний капітал, а внаслідок - самоствердитися, істотно зросте. Робіть висновки, панове!

Кіно Стартап 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Стартап 2014
Стартап 2014
Стартап 2014
Стартап 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*