» » Вотерґейт: Падіння Білого дому 2017
Вотерґейт: Падіння Білого дому 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
103 хв. / 01:43
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Пітер Ландесман
В ролях:
Ліам Нісон, Венді МакЛендон-Кові, Кейт Уолш, Айк Барінхолц, Майка Монро, Джош Лукас, Тоні Голдуин, Мартон Чокаш, Дайан Лейн, Брайан Д'Арсі Джеймс
Формат:
mp4, 3gp

Вотерґейт: Падіння Білого дому 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Вотерґейт: Падіння Білого дому 2017 українською мовою

В політиці завжди панує конкуренція, інтриги і зрадництва. Навколо представників влади постійну увагу і спроби викриття у брехні. Однак таке ставлення небезпідставно, адже світова історія налічує чимало випадків, коли уповноважені особи зловживали своїми можливостями і користувалися високим становищем. Герой фільму «Уотергейт. Крах Білого дому »Марк Фелт є інформатором для преси у справі, в якому замішаний тридцять сьомий президент Сполучених Штатів - Річард Ніксон. Чоловік займався збором компромату на главу держави і зміг посприяти його відсторонення від посади.

За кілька місяців до виборів в будівлі Уотергейт було затримано п'ять осіб, які, за офіційними даними, займалися прослуховуванням переговорів і збором інформації, що стосується майбутнього переобрання. Прямого зв'язку між затриманими та Ніксоном встановити не вдалося, але відеоматеріали, на яких зафіксовано розмови, вийшло вилучити. Цей інцидент повів за собою судові розгляди і значно позначився на авторитеті Ніксона. І все ж він був знову переобраний, а колишнього довіри до нього не було. Після відмови в наданні важливих відомостей, президент знову зіпсував собі репутацію і вирішив подати у відставку, щоб уникнути подальших конфліктів.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Вотерґейт: Падіння Білого дому 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Уотергейт. Крушение Белого дома

Вотерґейт: Падіння Білого дому 2017
Вотерґейт: Падіння Білого дому 2017
Вотерґейт: Падіння Білого дому 2017
Вотерґейт: Падіння Білого дому 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*