» » Фінальний портрет 2017
Фінальний портрет 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Час:
90 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Стенлі Туччі
В ролях:
Армі Хаммер, Джеффрі Раш, Клемансо Поезі, Тоні Шелуб, Джеймс Фолкнер, Сільві Тестю, Керрі Шейл, Філіп Сполл, Мартін Мейджер, Аттіла Дж. Керекеш
Формат:
mp4, 3gp

Фінальний портрет 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Фінальний портрет 2017 українською мовою

Кінострічка розповідає про одного з найвидатніших митців двадцятого століття – художника по імені Альберто Джакометті. А якщо бути точніше, то у фільмі показаний захід його колись насиченою та цікавою життя.

Дія відбувається в богемному Парижі початку шістдесятих років минулого століття. Ми бачимо героя, у якого вже є все: його визнали колеги по цеху і численні критики, у нього шикарна коханка, оточивши його увагою і ласкою. У Альберто є віддана, побачила багато дружина, яка страшенно ревнує свого чоловіка. Але цього йому недостатньо, Альберто вже втомився від такого життя, в якій немає яскравих фарб, несподіваних поворотів і авантюрних змін. Все стало рутиною, яку легко передбачити на кілька кроків вперед. І раптово в його житті з'являється Джеймс Лорд – критик, який погодився позувати для дивакуватого художника. Йдуть дні й тижні, а картина все не закінчена, адже наші герої більшу частину часу проводить за бесідами про мистецтво, любов і життя, поступово відкриваючи для себе щось нове.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Фінальний портрет 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*