» » За прірвою у житі 2017
За прірвою у житі 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
106 хв. / 01:46
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Денні Стронг
В ролях:
Зої Дойч, Кевін Спейсі, Брайан Д'Арсі Джеймс, Люсі Бойнтон, Сара Полсон, Емі Рутберг, Віктор Гарбер, Ніколас Холт, Ерік Богосян, Хоуп Девіс
Формат:
mp4, 3gp

За прірвою у житі 2017 дивитися онлайн

Опис фільму За прірвою у житі 2017 українською мовою

Джером Селінджер подарував світові масу прекрасних творів, серед яких головним донині залишається «Над прірвою в житі». Цей роман започаткував дивовижну історію Холдена Колфілда, адже його особистість і зараз вважається однією з найпопулярніших в світі. Багато відомих письменників надихалися роботою Джерома Селінджера на написання нових творів, що також отримали чималу популярність серед любителів літератури.

Холден залучав молодь, і навіть старше покоління тим, що не боявся йти проти загальновизнаних правил і канонів. Хлопець бачив, що його країна переживає не найкращий період і не міг мовчати щодо несправедливості, невиправданість деяких законів і страшних вчинках, що може здійснювати людина, не усвідомлюючи наслідків. Будучи підлітком, він опинився одній з клінік, де ніхто не бажав сприймати слова пацієнта всерйоз, а лікарі лише напихали таблетками, закликаючи не чинити опір лікуванню. Історія юнаки вразила американське суспільство того часу і незабаром стала світовим шедевром, продовжуючи впливати на життя сучасного суспільства. Тепер кожен читач зможе глибше зануритися в атмосферу 40-х років, коли світ перебував на межі, а мрійливий Холден починав власний шлях.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно За прірвою у житі 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
За прірвою у житі 2017
За прірвою у житі 2017
За прірвою у житі 2017
За прірвою у житі 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*