» » Командир Кім Чхан-су 2017
Командир Кім Чхан-су 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Корея Південна
Час:
115 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Чи Он-тхе
В ролях:
Чжин Чо Ун , Сон Син Хон , Чон Ман Сик , Чон Джин-ен , Ю Син Мок , Сін Чжон Гин , Чжон Гю Сю , З-он , Квак Тон-ен , Хіроміцу Такеда
Формат:
mp4, 3gp

Командир Кім Чхан-су 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Командир Кім Чхан-су 2017 українською мовою

Життя деяких людей – це одна суцільна боротьба, подвиг, зіткана з численних хитросплетінь нелегкої долі воїна, постійно ризикує свободою і життям на благо свого народу і країни. Їх слава найчастіше вписана в підручники з історії кров'ю, стражданнями, метаннями і відмовою від нормального існування.

Кім Гу – великий корейський борець за кращу долю для своєї вітчизни, поклала себе на вівтар слави і свободи рідної країни. Спершу він активно чинив опір японським окупантам, які в першій половині двадцятого століття контролювали його батьківщину, безжально розправляючись з будь-яким натяком на протест. Після страшних подій Другої світової війни, починаючи з 1945-ого року, наш герой палко виступав за одну, єдину Корею і, не жаліючи здоров'я і сил, боровся з червоною чумою комунізму, що охопила велику територію цивілізованого (і не дуже) світу. Потім він потрапив в ув'язнення за вбивства людини, який брав участь у розправі над королевою. Цей поворот долі змусив Кіма побачити борошна звичайних людей, що зробило з нього затятого і ревного борця за незалежність держави, яке загрузло у злиднях, крові, страждання і розчарування.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Командир Кім Чхан-су 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*