Лаки 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
89 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Bari Kang
В ролях:
Galla Borowskі , Anna Chitashvili , Jose Claudio , Daddytom , Monica De Oliveira , Ніккі Дельмонико , Mona Depena , Альфредо Діаз , Auxi Fernández , Джек Феррі
Формат:
mp4, 3gp

Лаки 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Лаки 2016 українською мовою

У гонитві за американською мрією Лаки прибув у Нью-Йорк. Він розраховував на те, що у мегаполісі нелегалу легше загубитися в натовпі, але не розраховував, що жити тут так дорого. Лаки Бай береться за будь-яку роботу, яка приносить гроші, він не може чекати дива – на ньому відповідальність за маму і сестричку. Щотижня весь свій заробіток він надсилає їм, і неважливо, що самому залишаються крихти, лише б мама не хворіла, а сестричка Софі ходила в школу, без освіти сьогодні ніяк.

Щоб легалізуватися, хлопцеві потрібні пристойні кошти, а він поки не бачить можливості заробити їх. Добрі друзі знайшли адвоката, який може допомогти хлопцеві укласти фіктивний шлюб, відкриває можливість отримати вид на проживання і прописку. Питанням укладення шлюбу перейнявся юрист, спочатку він просив 10 тисяч зелених, а тепер апетит розгорівся, і він вимагає 25 – непідйомну для героя фільму суму. Лаки вміє робити все, переганяє машини, розбирається в механіці і навіть може запустити бортовий комп'ютер. Все це забезпечило б йому безбідне життя, якби він був американцем. Незважаючи на те, що сам потребує, хлопець кидається на допомогу кожному, кому вона потрібна.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Лаки 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*