Слідом 2016
Рік:
Країна:
Гонконг, США, Китай
Час:
-
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Ренні Харлін
В ролях:
Ів Торрес, Сара Марія Форсберг, Бінбін Фань, Майкл Вонг, Томер Оз, Уїнстон Чао, Джекі Чан, Джонні Ноксвіл, Джонсон Фен, Ерік Цан

Слідом 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Слідом 2016 українською мовою

Сюжет фільму оповідає глядачам історію про дуже правильного і чесного поліцейського, якого звали Бенні Блек. Головний герой вже дуже довгий час намагається зловити одного небезпечного злочинця, а також свого найлютішого ворога, на ім'я Віктор Вонг. Але чомусь у нього не виходить, адже бандит виявляється зовсім невловимим, особливо в наш час, коли все і всіх можна купити. Віктору Вонг вдається в кожен раз уникати покарання, а зупинити його просто неможливо. Але не все так просто. В один прекрасний день, головний герой отримує неприємний сюрприз. Адже в руки злочинця потрапила його рідна племінниця, і їй загрожує величезна небезпека. Тепер Бенні просто зобов'язаний вийти на слід ворога, адже врятувати родичку, це його прямий обов'язок.

Головний герой розуміє, що самому йому не впорається з цим дуже складним завданням. Саме тому, щоб допомогти герою, з'являється зовсім новий персонаж, а саме, дуже балакучий, але розумний гравець, якого колись Бенні затримав і посадив. Тепер вони повинні об'єднатися в єдину, згуртовану команду, для того, щоб покарати найлютішого злочинця і врятувати племінницю від страшної небезпеки.

Кіно Слідом 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Слідом 2016
Слідом 2016
Слідом 2016
Слідом 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
[/smartphone]