» » Залізний лицар 2010
Залізний лицар 2010
Рік:
2010 рік
Країна:
Час:
121 хв. / 02:01
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Джонатан Інгліш
В ролях:
Різ Паррі Джонс, Кейт Мара, Джеймс Пьюрфой, Джейсон Флемінг, Чарльз Денс, Пол Джаматті, Дерек Джекобі, Джемі Формен, Макензі Крук, Брайан Кокс
Формат:
mp4, 3gp

Залізний лицар 2010 дивитися онлайн

Опис фільму Залізний лицар 2010 українською мовою

Дія похмурого фільму під назвою «Залізний лицар» (2011) відбувається в далекому 1215 році на території бунтівної Англії. Барони, які від крайньої жорстокості і беззаконня, обманним шляхом змусили Джона (Івана) Безземельного підписати «Велику хартію вольностей». У цьому документі були встановлені права і свободи, як баронів, так і простих вільних громадян. Однак жорстокий король зовсім і не збирався дотримуватися хартію і закликав на допомогу армію нещадних найманців з Данії і Норвегії, які повинні були повернути Англію до колишнього деспотичного режиму.

Іоанн почав з новими силами наступати на баронів і заволодівати їх землями, залишаючи після себе тільки хаос і розруху. Але на шляху найманців варто нездоланну перешкоду - неприступний Рочестерський замок. На стороні короля армія з 2000 чоловік і сам Папа Римський, в замку лише 20 сміливих і гордих лицарів. Однак у цій битві кількість солдатів і матеріальна вигода ролі не грає. Головне тут - це мати гаряче серце і бажання битися до останнього.

Кіно Залізний лицар 2010 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Залізний лицар 2010
Залізний лицар 2010
Залізний лицар 2010
Залізний лицар 2010
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*