» » Антиганг / Загін 2015
Антиганг / Загін 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Час:
01:33
Переклад:
російський, багатоголосий
В ролях:
Сабріна Уазані, Якоб Седергрен, Тьєррі Нёвік, Стефі Сельма, Жан-Туссен Бернард, Жан Рено, Катерина Муріно, Умар Діау, Себастьєн ЛАЛЕЙН, Елба Ленуар
Формат:
mp4, 3gp

Антиганг / Загін 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Антиганг / Загін 2015 українською мовою

Легендарний поліцейський Серж Бюрен не звик особливо церемонитися зі злочинцями. Разом зі своєю молодою командою, повністю підтримуючої шефа, вони тримають під дуже жорстким контролем злочинний світ Парижа, використовуючи для цього радикальні методи, які часто не потрапляють в рамки закону. Такі способи, незважаючи на надмірну жорстокість, через що вони не особливо подобаються новому шефу поліції, дозволяють добиватися блискучих результатів.

У той же час, безжальне злочинне угруповання, яке зовсім недавно з'явилося в місті, з неймовірною легкістю грабує столичні банки і ювелірні магазини, залишаючи після себе кривавий шлейф і величезну кількість трупів, вбиваючи нещасних жертв, часом, без видимої необхідності. Вперше зіткнувшись з противником, який у всьому перевершує поліцію, залишаючись завжди на крок попереду, нашим героям доведеться використовувати всю свою винахідливість, щоб зупинити смертоносних грабіжників, поки число жертв не досягло катастрофічного значення.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Антиганг / Загін 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Антиганг / Загін 2015
Антиганг / Загін 2015
Антиганг / Загін 2015
Антиганг / Загін 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*