» » Битва за планету Мавп 1973
Битва за планету Мавп 1973
Рік:
1973 рік
Країна:
Час:
86 хв. / 01:26
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Дж. Лі Томпсон
В ролях:
Річард Істхем, Лью Ейрз, Остін Стокер, Северн Дарден, Ной Кін, Франс Нуйен, Пол Вільямс, Клод Екінс, Родді МакДауелл, Наталі Транді

Битва за планету Мавп 1973 дивитися онлайн

Опис фільму Битва за планету Мавп 1973 українською мовою

Фільм «Битва за планету мавп» - заключна частина оригінального циклу картин. Через деякий час після демаршу Цезаря, ситуація почала змінюватися, і в підсумку чільну роль на Землі стали грати мавпи. Але зуміли вціліти люди не залишили спроб повернути собі панування над рідною планетою. Вони перейшли до партизанської війни, час від часу завдаючи болючих ударів армії противника. Серед верхівки мавпячого суспільства немає єдності з питання подальшого співіснування з людською расою. Деякі з них хоче повного знищення вчорашніх поневолювачів, інші ж втомилися від війн і смертей і шукають шляхи до мирного життя пліч-о-пліч з людьми. Але поки на поступки ніхто не йде.

Тим часом життя підносить нові сюрпризи для обох видів. Без об'єднання сил, на межі зникнення можуть виявитися всі. Але довгі чвари і кровопролитне початок відносин не дозволяють знайти точки дотику, а це значить, повинні проявитися лідерські якості окремих персон і дати землянам шанс на виживання.

Кіно Битва за планету Мавп 1973 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Битва за планету Мавп 1973
Битва за планету Мавп 1973
Битва за планету Мавп 1973
Битва за планету Мавп 1973
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*