» » Гордість упередження та зомбі 2016
Гордість упередження та зомбі 2016
Рік:
Країна:
Час:
01:48
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Берр Стірс
В ролях:
Сем Райлі, Чарльз Денс, Ешлін Лофтус, Лілі Джеймс, Сьюки Уотерхаус, Метт Сміт, Джек Х'юстон, Дуглас Бут, Емма Грінвелл, Ліна Хіді

Гордість упередження та зомбі 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Гордість упередження та зомбі 2016 українською мовою

Все почалося з таємничої чорної чуми, що звалилася на Англію в дев'ятнадцятому столітті. Смертельна хвороба безжально вбивала людей, не даючи їм ні найменшої надії на порятунок, щоб через кілька тижнів перетворити їх на живих мерців, що жадають людської плоті. Дуже швидко бродячі зомбі заполонили майже всю територію, знищивши спільно з чумою більшу частину населення.

Містер Беннет, бажаючи, щоб в цей небезпечний час його дочки змогли постояти за себе, навчає їх володінню холодною і вогнепальною зброєю, а так само мистецтву рукопашного бою, після чого дівчата, усвідомивши, що найкращий захист, це напад приймають рішення протистояти кровожерливим трупах. На званій вечері, метою якого було познайомити старшу сестру Елізабет з сином багатого сусіда, дівчині несподівано більше припав до смаку Дарсі, молода людина, який погодився з її батьком, що в нинішній час кулінарія не саме підходяще для дівчат вміння, набагато практичніше будуть виглядати хороші пізнання в мистецтві війни. Чи зможе раптово виникло почуття пересилити зайву гордість і соціальні забобони, та й взагалі, чи буде місце романтичним відносинам, у той час як потрібно невпинно боротися із наступом зомбіапокаліпсісом?

Кіно Гордість упередження та зомбі 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Гордість упередження та зомбі 2016
Гордість упередження та зомбі 2016
Гордість упередження та зомбі 2016
Гордість упередження та зомбі 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*