» » Темна долина 2014
Темна долина 2014
Рік:
Країна:
Австрія, Німеччина
Час:
115 хв. / 01:55
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Андреас Прохаска
В ролях:
Тобіас Моретті, Паула Бір, Клеменс Шик, Флоріан Брюкнер, Хельмут Хеуслер, Томас Шуберт, Сем Райлі, Мартін Лойтгеб, Кармен Гратль, Йоханнес Ніколуссі

Темна долина 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Темна долина 2014 українською мовою

Фільм розповідає про історію, що сталася в гірській австрійському селі в кінці 19 століття. Головний герой, Грейдер, незваний і таємничий гість з Америки, прибуває в цю альпійське село з метою помститися старому Бреннеру, батькові садистського клану, підкоряти своїй жорстокої феодальної влади всіх жителів села на протязі вже декількох десятиліть.

Бреннер всіх тримають в страшному страху: чого варто тільки правило першої ночі сеньйорів, завжди беззаперечно виконує нареченими. Але після появи грейдер і настання зими, сніжною, суворою і довгої в альпійських горах, в селі починають відбуватися загадкові події: один за іншим при жахливих обставинах гинуть брати Бреннер. Все вказує на те, що Грейдер веде самотню партизанську війну проти бреннерского засилля. Але що приховує Грейдер в собі як в людині і хто дійсно стоїть за всіма цими таємничими подіями?

Кіно Темна долина 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Темна долина 2014
Темна долина 2014
Темна долина 2014
Темна долина 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*