» » Людина листопада 2014
Людина листопада 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Час:
108 хв. / 01:48
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Роджер Дональдсон
В ролях:
Аміла Терзімехік, Лазар Рістовскі, Люк Брейсі, Білл Смитрович, Акі Котабе, Ольга Куриленко, Медіха Мусліовіч, Катерина Скорсоне, Пірс Броснан, Елайза Тейлор
Формат:
mp4, 3gp

Людина листопада 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Людина листопада 2014 українською мовою

Фільм "Людина листопада" - це захоплююча історія про колишнього агента ЦРУ. Природно - це людина, що володіє відмінними навичками, величезним досвідом в роботі агентом. Йому з легкістю довіряють найважливішу інформацію, він володіє гострим аналітичним розумом. Його керівництво знову викликає його до себе і ставить перед ним надзавдання, з якою впоратися зможе тільки він. Замішані в цю справу керівники не тільки Америки.

Почавши займатися цим завданням, Пітер раптом розуміє, що його противником в даній грі стає його колишній учень, досить - таки талановитий, який складе йому серйозну конкуренцію. Виявляється верхівках стало нудно і вони вирішують зіштовхнути лобами високопрофесійних агентів і помилуватися хто ж з них виграє цю сутичку. Учень Пітера націлений на результат і не зупиниться ні перед чим, йти до своєї перемоги він готовий всіма доступними способами. З кожною годиною виконання завдання, Пітеру стає все важче. Його життя стає повна обману, інтриг, вибухів, пасток, підстроєних противником. Але докопатися до істини тепер його головна мета. А відступати він не звик.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Людина листопада 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Людина листопада 2014
Людина листопада 2014
Людина листопада 2014
Людина листопада 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*