Люсі 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
89 хв. / 01:29
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Люк Бессон
В ролях:
Джуліан Райнд-Татт, Скарлетт Йоханссон, Амр Вакед, Чхве Мін-сик, Ян Олівер Шредер, Йохан Філіп Асбек, Лука Анджелетті, Аналі Тіптон, Морган Фріман, Ніколас Фонгфет
Формат:
mp4, 3gp

Люсі 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Люсі 2014 українською мовою

Багато фантастів піднімали в своїх творах важливе питання: якщо людина - продукт еволюції, чи не означає це, що коли-небудь на зміну нам прийде новий, куди більш досконалий вид? А раз так, чи не буде людина нового зразка здатний на такі чудеса, як управління матерією або левітація? У своїх міркуваннях вони не врахували лише одне: людина використовує свій мозок не на повну потужність, і наші слабкості пояснюються виключно цим. Але що трапиться, якщо внутрішні бар'єри зникнуть, і ми отримаємо в своє розпорядження все, чим потенційно володіємо - неймовірну силу і спритність, могутній інтелект і розуміння процесів, що приводять у рух сам Всесвіт?

Саме це сталося з Люсі - симпатичною молодою жінкою, яка нічим не відрізнялася від оточуючих, поки не потрапила в руки небезпечних людей і не пробудила свій потенціал завдяки революційному препарату. Тепер вона вже не беззахисна жертва, а небезпечна зброя , яка стає сильнішою з кожною годиною і може дати відповіді на головні питання буття.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Люсі 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Люси

Загрузка...
Люсі 2014
Люсі 2014
Люсі 2014
Люсі 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*