» » Вікінги 2014
Вікінги 2014
Рік:
Країна:
Швейцарія, Німеччина, ПАР
Час:
97 хв. / 01:37
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Клаудіо Фах
В ролях:
Ед Скрейн, Меланія Кумс, Анатоль Таубман, Кен Дюкен, Райан Квантен, Чарлі Мерфі, Джеймс Нортон, Ніколас Расенті, Том Хоппер, Лео Грегорі

Вікінги 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Вікінги 2014 українською мовою

Захоплюючий фільм, який оповідає про мандрівки воїнів Нормандії. Відважним воїнам доведеться захищати прекрасну дочка місцевого короля від його ж власних лицарів. У фільмі практично відсутні ліричні відступи і філософствування головних героїв. Це півторагодинний стрілялки, який наповнений погонями і епічності бойовими зіткненнями.

Нам розповідають про пригоди маленького загону вікінгів, які вижили після корабельної аварії і дивом дісталися до суші. Пізніше наші герої дізнаються, що вони не потрапили на рідні землі. Як виявилося, ті, що вижили воїни потрапили до Шотландії. Керує загоном молодий вікінг на ім'я Асбьорн, який з самого початку приймає рішення привести своїх воїнів до найближчого міста вікінгів. Але дорога обіцяє бути непростим і з величезною кількістю неприємностей. Тим більше, що місцевий правитель вже відправив ціле військо, щоб розправитися з непроханими гостями.

Кіно Вікінги 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Вікінги 2014
Вікінги 2014
Вікінги 2014
Вікінги 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*