» » Дракула: Невідома історія 2014
Дракула: Невідома історія 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
США, Японія
Час:
100 хв. / 01:40
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Гарі Шор
В ролях:
Пол Кей, Сара Гадоні, Арт Паркінсон, Домінік Купер, Люк Еванс, Чарльз Денс, Ронан Вайберт, Вільям Х'юстон, Ной Хантлі, Діармед Мёрта
Формат:
mp4, 3gp

Дракула: Невідома історія 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Дракула: Невідома історія 2014 українською мовою

Фільм повідає захоплюючу історію появи всесвітньо відомого персонажа літературних творів, фільмів та ігор XX століття - середньовічного князя-вампіра Влада Цепеша. Страшна слава про нього гримить далеко за межами його батьківщини-Румунії. Князь знайшов всесвітню популярність під ім'ям граф Дракула. За часів страшної доби Середньовіччя по всій Європі кров лилася рікою, життя людини не коштувала і ламаного гроша.

Молодий князь Влад Цепеш, нащадок давнього аристократичного роду, веде шокуючі своєю жорстокістю кровопролитні війни за своє князівство. Тисячі людей гинуть в боях, які вижили намагаються навіть в цих страшних умовах знайти своє щастя-закохуються і створюють сім'ї. Знайшов своє щастя і Влад. Він зустрів дівчину, заради якої готовий був піти на все. В ім'я своєї майбутньої сім'ї, князь готовий віддати власне життя. Але щастя виявилося короткочасним. Щоб врятувати своє володіння і кохану, Владу довелося заплатити непомірно високу ціну. В обмін на велике могутність, непідвладне простому смертному, князь віддає свою душу. У світ приходить саме втілення Зла-жорстокий і безсмертний вампір граф Дракула.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Дракула: Невідома історія 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Дракула

Загрузка...
Дракула: Невідома історія 2014
Дракула: Невідома історія 2014
Дракула: Невідома історія 2014
Дракула: Невідома історія 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*