» » Джек Річер 2: Не відступай 2016
Джек Річер 2: Не відступай 2016
Рік:
Країна:
Час:
120 хв. / 02:00
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Едвард Цвік
В ролях:
Даніка Ярош, Том Круз, Елдіс Ходж, Патрік Хьюсінгер, Роберт Неппер, Холт МакКеллані, Кобі Смолдерс, Чайз Савоі, Хуан Гаспар, Сью-Лінн Ансарі

Джек Річер 2: Не відступай 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Джек Річер 2: Не відступай 2016 українською мовою

Відставний військовий Джек Річер вирішив згадати минулі часи. Він відправляється Вірджинію, туди, де він проходив службу, і з чим пов'язані його найкращі спогади. Він не підозрює, з якими неприємностями може бути пов'язана ця поїздка. По прибуттю в частину він зустрічає свого колишнього командира, майора Сьюзан Тернер. Вони давно не бачилися, і чоловікові потрібно подякувати офіцера за те, що вона витягла його з минулого колотнечі.

Під час приємної розмови відбувається непередбачене - до них вривається поліція і заарештовує обох. Сьюзан звинувачують в отриманні хабара, а героя у вбивстві шістнадцятирічної давнини, яку він не тільки не робив, і а вперше чує про нього. Потрапивши в таку ситуацію, Джеку належить розібратися у всіх обставинах і зрозуміти, це випадкова помилка або чиясь добре спланована операція. Він знає, що тут у нього залишилося багато ворогів, які вставляли йому палки в колеса ще коли він командував підрозділом військової поліції. Потрібно зробити активні дії, щоб докопатися до суті, інакше може бути пізно. За багато років це тихе на вигляд місце не надто змінилося, і повертатися сюди навряд чи варто було. Адже є таємниці і люди, що краще зайвий раз не чіпати.

Кіно Джек Річер 2: Не відступай 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
[/smartphone]