» » Перший месник 3: Громадянська війна 2016
Перший месник 3: Громадянська війна 2016
Рік:
Країна:
Час:
147 хв. / 02:27
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Ентоні Руссо, Джо Руссо
В ролях:
Ентоні Макі, Роберт Дауні мл., Джеремі Реннер, Дон Чідл, Пол Беттані, Елізабет Олсен, Чедвік Боузман, Себастьян Стен, Скарлетт Йоханссон, Кріс Еванс

Перший месник 3: Громадянська війна 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Перший месник 3: Громадянська війна 2016 українською мовою

Підводячи підсумки боротьби з Альтроном, яка здавалася нескінченною ще вчора, Перший Месник розмірковує про всіх тих втратах, про чиє числі важко навіть думати. Всы Месники понесли небувалі втрати. Після цього не тільки звичайні люди по всій країні сумують, але і уряд країни вирішує прийняти Акт про реєстрацію. Що він означає для Месників і взагалі всіх людей з незвичайними здібностями? В цьому Акті буде прописано, що тепер все люди, котрі називають себе супергероєм і володіють неймовірними здібностями, повинні будуть підписатися під цим Актом, зареєструвати себе і вказати всі свої можливості.

Також вони повинні будуть написати всю свою біографію і назвати свої справжні імена, які також будуть зареєстровані на папері. Тепер кожен з них вже втрачає свободу в діях, і якщо дізнається, що десь потрібна його допомога, спочатку повинен узгодити свої потенційні дії з урядом. І влада ж будуть тотально контролювати кожен його рух. Капітан Америка проти такого нововведення, що сковує всіх супергероїв. І він вирішує протестувати. Але для того, щоб протест мав сенс, йому потрібні спільники.

Кіно Перший месник 3: Громадянська війна 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Перший месник 3: Громадянська війна 2016
Перший месник 3: Громадянська війна 2016
Перший месник 3: Громадянська війна 2016
Перший месник 3: Громадянська війна 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*