Хвиля 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Норвегія
Час:
01:44
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Роар Утхауг
В ролях:
Томас Бо Ларсен, Йонас Хофф Офтебро, Фрідтьов Сохейм, Крістоффер Йонер, Артур Бернінгем, Ладо Хаджич, Еллі Харбоу, Едіт Хогенруд-Сенд, Ені Даль Торп, Лайла Гуді
Формат:
mp4, 3gp

Хвиля 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Хвиля 2015 українською мовою

Напередодні свого від'їзду з невеликого гірського поселення Гейрангер разом зі своєю дружиною і двома дітьми досвідчений геолог Крістіан Ейкфьєрд отримує від своїх колег насторожуючі дані про те, що декілька датчиків дивно поводяться, і рівень ґрунтових вод раптово різко впав. Не надавши цьому особливого значення, геологи скоюють фатальну помилку, адже в той момент вони не знали, що таке відхилення від норми трапилося через сильний тектонічний зсув, в результаті якого відбулося обвалення гірського масиву в воду, що викликав цунамі з висотою хвилі у вісімдесят метрів.

Крістіан розуміє, що у жителів селища залишилося близько десяти хвилин, щоб спробувати врятуватися від смертельної хвилі. Разом з дочкою наш герой намагається якнайшвидше дістатися до дружини і сина, але незабаром з жахом усвідомлює, що у виниклій метушні і загальній паніці йому ніяк не встигнути до них у такий короткий час, як і не встигнути самому вибратися із смертельної пастки.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Хвиля 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Хвиля 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*