» » Тільки найсильніші 1993
Тільки найсильніші 1993
Рік:
1993 рік
Країна:
Час:
99 хв. / 01:39
Переклад:
український, двоголосий
Режисер:
Шелдон Леттич
В ролях:
Стейсі Тревіс, Крістіан Клемашев, Пако Крістіан Прієто, Марк Дакаскос, Райан Боллман, Тодд Зусман, Джеффрі Льюїс, Річард Кока, Роман Кардвелл, Джеффрі Андерсон-Гюнтер
Формат:
mp4, 3gp

Тільки найсильніші 1993 дивитися онлайн

Опис фільму Тільки найсильніші 1993 українською мовою

Фільм «Тільки найсильніші» розповідає про Луїса Стівенс, який повернувся додому після служби в армії. Молода людина має правильні пріоритети, досяг успіху у вивченні капоейри і хоче займатися якимось корисною справою. Він приходить в рідну школу, де його очам відкривається жахлива картина: учні більше нагадують малолітніх бандитів, носять при собі зброю, продають і приймають наркотики. У цих підлітків немає ні цілей в житті, ні орієнтирів. Луїс заступається за слабкого хлопця, чим привертає увагу одного з викладачів.

Він пропонує герою затриматися тут і спробувати захопити школярів уроками бойових мистецтв. Спірну ідею не підтримує решті викладацький колектив, але завдяки колишньої коханої Діані, Луїсу вдається розпочати заняття. Пробиватися до сердець вихованців непросто. До того ж в районі заправляє наркоторговець Сильверио Олівейрес, який диктує окрузі свої правила. Саме з ним необхідно розібратися Луїсу, що життя його підопічних не скотилась по похилій.

Фільм Лише найсильніші 1993 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Только сильнейшие

Тільки найсильніші 1993
Тільки найсильніші 1993
Тільки найсильніші 1993
Тільки найсильніші 1993
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*